CZ / EN / SK

Finalisté exportní ceny DHL UniCredit!

7.12.2018

S příchodem nového měsíce přichází i další novinka, kterou bychom se rádi pochlubili. Byli jsme jedním z finalistů 21. ročníku Exportní ceny DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade.

 

„BUDUJEME HRDÉ ČESKO“ je symbol vynikajících ekonomických výsledků, pozitivních podnikatelských vzorů, hodnot a úspěchů českých společností v České republice. Buďte jako my, budujte také!

Spolu s odbornou porotou, partnery a ostatními finalisty jsme se zúčastnili slavnostního vyhlášení vítězů, které se konalo v unikátních prostorách sídla společnosti Microsoft.

Slavnostní večer byl zahájen welcome drinkem a následovalo vyhlášení vítězů Exportní ceny v kategoriích: nejúspěšnější klient CzechTrade, exportní příběh roku CzechTrade, malá společnost (naše kategorie), středně velká společnost, globální exportér a exportér teritoria Blízký východ. Večer byl zakončen slavnostním rautem.

Jsme velice poctěni, že jsme se této akce mohli zúčastnit i tento rok. Jsme rádi, že existují takové organizace, které podporují rodinné firmy, jako jsme my, a váží si jich. Děkujeme!

 

FOTKY Z AKCE