CZ / EN / SK

Gesto Computers: více než čtvrtstoletí profesionálních služeb

29.10.2020

Gesto Computers: více než čtvrtstoletí profesionálních služeb

Společnost Gesto Computers úspěšně působí na českém i zahraničním trhu již dlouhou řadu let. Jako rodinná firma byla založená již roku 1992. Řekněme si, co se za tu dobu změnilo a čemu naopak zůstáváme vždy věrní.

Jistě sami uznáte, že za dobu 28 let se toho ve světě opravdu hodně událo a snad ještě více se změnil svět IT. Od počátku 90. let 20. století tehdy ne tolik rozšířená výpočetní technika prošla dramatickým a dynamickým vývojem a stala se neodmyslitelnou součástí života kolem nás. My a naše firma jsme byli přitom. Neseme si tak s sebou kromě brzy již 30leté tradice i pořádnou dávku zkušeností z minulosti.

Jiná doba, jiné technologie…

Poslání naší firmy se za poslední dekády nezměnilo, primárním cílem je poskytovat zákazníkům komplexní a profesionální služby v oblasti IT, vždy s ohledem na jejich specifické potřeby. Co se však změnilo, je naše portfolio služeb. Rozšířilo se a dnes odráží ty nejvýraznější trendy v této technologické oblasti.

Zajišťujeme dodávky výpočetní a komunikační techniky pro celou řadu zemí. Už v roce 2003 jsme expandovali ke svým sousedům na Slovensko, kde jsme založili dceřinou společnost Gesto Computers Slovakia.

Zákazníci si v našem sortimentu mohou vybrat z nepřeberného množství počítačů, tiskáren, serverových řešení a datových úložišť, z různých aktivních prvků, videokonferenčních systémů, ale také chytrých zařízení, telefonů a tabletů. Zajišťujeme ale i kabeláže, datové komponenty a rádiové spoje. Specializujeme se také na dodávky originálního spotřebního materiálu.

…ale stále profesionální přístup

Nefungujeme však jen jako dodavatelé zboží, naše působení se neomezuje pouze na dodávky zařízení a technických řešení od zmíněných výrobců osvědčených značek. Už od počátku svého působení fungujeme také jako poskytovatelé komplexních IT služeb.

Do spektra našich služeb spadá vše od výstavby datových sítí či tiskových řešení a systémové integrace až po návrhy a správu systémů, instalace videokonferenčních řešení. Stejně tak poskytujeme veškerý servis výpočetní techniky a koncových zařízení.

Mezi naše stálé partnery patří významné technologické společnosti. Namátkou například Hewlett Packard, Dell, Cisco Systems, Eset nebo Poly (dříve Polycom). Jsme držiteli certifikátů CCNSP, HP GOLD Specialist, Cisco Select Partner a AEP. Všechny tyto certifikáty a partnerství jsme získali za profesionální přístup, důvěryhodnost v očích zákazníků, svou spolehlivost a firemní stabilitu.

Popsat v několika větách vše, co děláme, by bylo obtížné. Služby, které poskytujeme svým zákazníkům, jsou vždy realizované s ohledem na jejich vlastní potřeby, a ty jsou odlišné v případě malých a středních firem, například od těch, které mají vzdělávací instituce, nebo firem velkých. O tom, čím vším můžeme pomoci vaší vlastní firmě, si tak raději udělejte obrázek sami na našich stránkách www.gesto.cz.