CZ / EN / SK

HP EliteBook G7

19.1.2021

HP EliteBooky G7 s procesory Intel® Core™ vám dají bezpečí i kontrolu nad vašimi aktivitami

Ať už pracujete z kanceláře, nebo na dálku, díky sofistikovaným technologiím notebooků HP budou vaše data vždy chráněná a pod kontrolou. Vysoká bezpečnost a snadná správa ale nejsou jejich jediné výhody.

Bezpečnost dat a samotné práce, mobilita a konektivita, to vše patří mezi nejpoptávanější komodity v současném světě, nejen v oblasti IT. Je tomu také proto, že vzdálená práce se nejspíše natrvalo stala prvkem života každého z nás a jestliže chceme zůstat stejně efektivní i na dálku, musíme tomu přizpůsobit své nástroje. Elitebooky z poslední řady osvědčených profesionálních notebooků od společnost HP takovými nástroji bezvýhradně jsou.

Výsadou každého profesionálního zařízení je vysoký výkon. V řadě G7, která variuje od konvertibilních řešení s 13 ″ až po 15″ palcové tradiční notebooky je dostatečný výkon k jakékoliv práci jednou z priorit. Srdcem zařízení jsou procesory Intel® Core™ 10. generace Comet Lake až s šesti jádry, který spolu si s kapacitou pamětí RAM od 8 – 16 GB hravě poradí v jakékoliv situaci, ať už pracujete, nebo si doma užíváte zaslouženou chvilku volna.

Bezpečnost a soukromí i v digitálním věku

Během posledních měsíců vzrůstá křivka aktivity útočníků pomocí malwaru i cílených útoků. Často se v návaznosti na to dozvídáme o nejrůznějších metodách zabezpečení sítí a úložišť, cloudu i on-premise řešení. Málokdy si ale v tomto kontextu uvědomíme, že sebelepší ochranné prvky sítě jsou jen málo účinné, pokud není stejně dobře chráněné i samotné koncové zařízení. Myšlenka co nejvyšší ochrany stojí v jádru filozofie nových Elitebooků řady G7.

Příkladem může být technologie HP Sure Admin, která dovoluje administrátorům přistupovat ke koncovým zařízením pomocí bezpečného a jedinečného digitálního podpisu. Dalším, tentokrát fyzickým bezpečnostním prvkem je HP Endpoint Security Controller, integrovaného řešení, které umožňuje automatickou obnovu systému po napadení a zajišťuje, že kritické aplikace ochrany jsou vždy aktivní a chrání vaše data. Výrobce ale myslí i na vaše soukromí, se kterým jde bezpečnost ruku v ruce, a proto do řady G7 začlenilo řešení Privacy Camera, fyzickou krytku kamery a Sure View, reflektivní ochranou vrstvu obrazovky, díky které zobrazená data uvidíte jen vy a nikdo další kolem.   

Mottem doby je flexibilita

Práce už dávno překročila pevně stanovenou pracovní dobu a výhodu mají ti uživatelé, kteří jsou schopní na výzvy reagovat kdykoliv a odkudkoliv. Modely HP EliteBook z řady G7 takovou flexibilitu poskytují, a to díky výjimečným možnostem připojení a spolupráce. Podpora 5G sítí v našich končinách ještě využije svého plného potenciálu, zařízení však pracují i s gigabitovým připojení 4G LTE. Technologie vylepšila i možnosti spolupráce, a to ať už díky pokročilým prvkům jako je HP Noise Cancellation díky které budou vaše konferenční hovory probíhat v té nejčistší kvalitě. Mobilitu, kterou ocení každý pracovník na cestách zase zvýšila vylepšená kapacita baterie a možnosti rychlého nabíjení, které adaptér dobijí na polovinu kapacity za pouhou půl hodinu.

Všechna jednotlivá řešení mají za úkol jediné, usnadnit uživatelům jejich denní povinnosti a přinést co nejefektivnější nástroje k řešení pracovních výzev. Každá řada zařízení HP EliteBook tak reflektuje potřeby profesionálních uživatelů a přináší ty nejnovější metody k zajištění toho, že budete dobře připraveni na jakoukoliv nastalou situaci.