MENU    
   
 
Copyright © 2012, Gesto Computers
 
Novinky
Již více než 20 let nabízíme široké spektrum služeb a komplexní péči o IT systémy.
Našimi klienty jsou soukromé společnosti, školy, orgány státní správy i jednotlivci.
Kromě dodávek zboží zejména od výrobců HP a CISCO, jejichž jsme certifikovanými partnery (Gold, resp. Select),
může naše společnost nabídnout zkušené týmy certifikovaných odborníků, kteří poskytují služby v oblasti výstavby kabelových i bezdrátových sítí, design a implementaci serverů, LAN i WAN sítí, jakož i podporu koncových uživatelů.

Nedílnou součástí portfolia našich služeb je i servis počítačů a tiskáren, poskytování non-stop systémové podpory a konzultace v oblasti informačních a komunikačních technologií.

 
 Originální HP tonery nyní o 20% levněji
 
Videokonference
Nabídka naší společnosti zahrnuje standardně používané videokonferenční systémy od personálních systémů až po telepresence, multikonferenční servery, nahrávací zařízení, zařízení pro streaming videokonferencí a proxy brány pro zajištění videokonferenční komunikace z vnitřní sítě do veřejného IP prostředí. Společnost Gesto Computers spol. s r.o. nabízí videokonferenční zařízení předních světových výrobců AverComm, Cisco (Tandberg), Huawei, LifeSize, Polycom a Radvision.

Společnost Gesto Computers spol. s .r.o. nabízí komplexní podporu – návrh řešení včetně doporučení při výběru videokonferenční místnosti, dodávku a implementaci videokonferenčního řešení s následným servisem.
 

 
 Naše firma získala Osvědčení na aplikaci systémů pasívní ochrany Hilti